PHU VIP, 15-161 Białystok, ul.Wiślana 85

O firmie

Autowypożyczalnia RYKI

Autowypożyczalnia VIP to jedna z najstarszych wypożyczalni istniejemy od 1992 roku wcześniej pod nazwą TRIADA i RYKI z siedzibą w Białymstoku. Nasza wypożyczalnia samochodów to miejsce, gdzie znajdą Państwo świetnej jakości flotę, a konkurencyjne ceny sprawią, że zechcą Państwo powrócić do naszej oferty.

Uproszczone procedury wynajmu, których trzyma się wypożyczalnia aut RYKI, stanowią dodatkową zaletę korzystania z usług naszej firmy. Tylko u nas mogą Państwo wynająć auto bez zbędnych, przedłużających się formalności. Spełnianie oczekiwań i satysfakcja naszych klientów są dla nas najwyższymi priorytetami, dlatego staramy się być jak najbardziej elastyczni, aby jak najlepiej dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb.

W zakres usługi, jaką jest wynajem aut, wchodzą więc również: możliwość dostarczenia samochodu do klienta na terenie Białegostoku, gadżety do samochodu oraz możliwość wynajmu auta wraz z kierowcą. Wszystkie auta objęte są pełnym pakietem OC, AC i NNW z 24 godzinnym Assistance, są systematycznie serwisowane oraz wyposażone w poduszki powietrzne, abs i klimatyzację. W ofercie posiadamy samochody z manualną oraz automatyczną skrzynią biegów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.